Loading
http://www.behsazenergy.net/modules/mod_image_show_gk4/cache/other.slides.Inter Slide 1gk-is-264.jpglink
http://www.behsazenergy.net/modules/mod_image_show_gk4/cache/other.slides.Inter Slide 2gk-is-264.jpglink

نظرسنجی

به نظر شما بهترین برند پکیج دیواری ساخت خارج کدام است؟

نظرسنجی

به نظر شما بهترین برند پکیج دیواری ساخت داخل کدام است؟

شما اینجا هستید: اخبارطرح هدیه توصیه بوتان

طرح هدیه توصیه بوتان

 شما می‌توانید با شرکت در طرح هدیه توصیه بوتان که وی‍ژه دارندگان پکیج شوفاژدیواری بوتان ارائه می‌شود، بدون قرعه‌کشی از هدیه بوتان در ازای توصیه خرید این محصول به اطرافیان بهره‌مند شوید.

 به منظور مشارکت در این طرح کافی است در صورت تمایل، خرید پکیج شوفاژدیواری بوتان را به اطرافیان، بستگان و ... توصیه نموده و با تکمیل فرم اینترنتی مندرج در انتهای همین پیام، پس از خرید و نصب دستگاه جدید از هدیه‌‌ای به مبلغ 500.000 ریال بهره‌مند شوید.

 تقاضا می‌شود جهت شرکت در این طرح و برخورداری از هدیه آن، شرایط ثبت‌نام را به شرح زیر مطالعه نموده و در پایان نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید.

 

 شرایط شرکت در طرح:

1- این طرح صرفاً ویژه دارندگان پکیج شوفاژدیواری بوتان می‌باشد.

2- تاریخ خرید دستگاه شما فاقد محدودیت بوده و چنانچه جزء مشتریان سال‌های پیش بوتان نیز باشید، می‌توانید در این طرح مشارکت نمایید.

3- برای مشارکت در این طرح کافی است پس از اطمینان از خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان توسط فردی که به ایشان خرید را توصیه کرده‌اید، به وب‌سایت بوتان مراجعه و ثبت‌نام نمایید.

4- مدت اجرای این طرح به صورت محدود از تاریخ 92/11/01 تا 92/12/29 در نظر گرفته شده است؛ طی این مدت لازم است توصیه شونده خرید را انجام داده و نهایتاً تا 93/01/15 دستگاه توصیه شونده (فرد خریدار از طریق توصیه شما) نصب شده باشد. بدیهی است که در بازه زمانی مورد اشاره خریدار جدید نیز می‌تواند با توصیه به سایرین از هدیه بوتان بهره‌مند شود.  

جهت تکمیل فرم ثبت‌نام شماره سریال دستگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد؛ شماره سریال دستگاه بر روی برچسبی در پایین فاکتور نصب و همچنین برچسبی در قسمت داخلی دستگاه (قابل مشاهده از پایین دستگاه) درج شده است.
 

تکمیل فرم طرح هدیه توصیه بوتان